U takmičenju Prve "B" lige u sezoni 2010/2011. učestvovalo je 12 ekipa podeljenih u dve grupe, Plavoj i Beloj. Zemun je igrao u Plavoj grupi, u konkurenciji sa TENT-om, Banjicom, Sentom, Mladošću i Bečejcem. PRVA B LIGA 2010-2011.
| PLAVA GRUPA
| 1. | Banjica | 10 | 9 | 1 | 0 | 118:48 | 28 | 2. | TENT | 10 | 6 | 2 | 2 | 114:63 | 20 | 3. | Zemun | 10 | 5 | 3 | 2 | 106:74 | 18 | 4. | Bečejac | 10 | 3 | 3 | 4 | 82:75
| 12 | 5. | Mladost | 10 | 2 | 1 | 7 | 81:125 | 7 | 6. | Senta | 10 | 0 | 0 | 10 | 53:140 | 0 |
Prvo kolo (22.01.2011) | | | Drugo kolo (29.1.2011) | | Mladost - Zemun | 8:14
| | Zemun - Banjica | 6:13
| Bečejac - Banjica | 5:8
| | Senta - Bečejac | 6:17
| TENT - Senta | 19:6
| | Mladost - TENT | 7:16
|
Treće kolo (05.02.2011) |
| | Četvrto kolo (12.02.2011) |
| Banjica - Senta | 15:2
| | Zemun - Senta | 15:6
| TENT - Zemun | 13:13 | | Mladost - Banjica | 8:20 | Bečejac - Mladost | 8:6
| | TENT - Bečejac | 9:6 |
Peto kolo (19.02.2011) |
| | Šesto kolo (26.02.2011) |
| Banjica - TENT | 9:8
| | Zemun - Mladost | 12:10
| Bečejac - Zemun | 5:5 | | Banjica - Bečejac | 7:2 | Senta - Mladost | 7:9 | | Senta - TENT | 6:11 |
Sedmo kolo (05.03.2011) | | | Osmo kolo (12.03.2011) | | Banjica - Zemun | 6:6 | | Senta - Banjica | 2:14
| Bečejac - Senta | 15:5 | | Zemun - TENT | 10:13 | TENT - Mladost | 11:8 | | Mladost - Bečejac | 9:9 |
Deveto kolo (19.03.2011) | | | Deseto kolo (26.03.2011) | | Senta - Zemun | 4:13 | | TENT - Banjica | 5:7
| Banjica - Mladost | 19:4 | | Zemun - Bečejac | 11:6 | Bečejac - TENT | 9:9 | | Mladost - Senta | 12:9 |
PRVA B LIGA 2010-2011 | BELA GRUPA
|
1. | Dunav | 8 | 7 | 0
| 1 | 93:55 | 21 | 2. | Singidunum | 8 | 6 | 0 | 2 | 94:72 | 18
| 3. | Goč | 8 | 5 | 0 | 3 | 85:84 | 15 | 4. | Spartak | 8 | 1 | 0 | 7 | 84:117 | 3 | 5. | Šabac | 8
| 1 | 0 | 7 | 66:96 | 3 | v.k. | Rabotnički | 10 | 8 | 1 | 1 | 100:73 | 25 |
1..kolo (22.01.2011) | Spartak - Goč 9:14, Dunav - Singidunum 9:8, Rabotnički - Šabac 13:3. | 2.kolo (29.01.2011)
| Goč-Šabac 17:12, Singidunum - Rabotnički 6:7, Spartak - Dunav 9:14 | 3.kolo (05.02.2011) | Dunav - Goč 16:6, Šabac - Singidunum 7:11, Rabotnički - Spartak 18:14 | 4.kolo (12.02.2011) | Dunav - Rabotnički 7:7, Goč - Singidunum 12:14, Spartak - Šabac 18:11 | 5.kolo (19.02.2011)
| Šabac - Dunav 3:11, Singidunum - Spartak 14:7, Rabotnički - Goč 12:9 | 6.kolo (26.02.2011.)
| Goč - Spartak 11:10, Singidunum - Dunav 7:12, Šabac - Rabotnički 4:8 | 7.kolo (05.03.2011)
| Šabac - Goč 8:9, Rabotnički - Singidunum 5:7, Dunav - Spartak 19:5 | 8.kolo (12.03.2011)
| Goč - Dunav 8:5, Singidunum - Šabac 15:3, Spartak - Rabotnički10:14 | 9.kolo (19.03.2011) | Rabotnički - Dunav 7:6, Singidunum - Goč 10:8, Šabac - Spartak 18:12 | 10.kolo (26.03.2011)
| Dunav - Šabac 7:4, Spartak - Singidunum 14:16, Goč - Rabotnički 7:9 | RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN U PRVU A LIGU 1. meč (30.03.2011) | | | 2. meč (02.04.2011) | | Zemun - Singidunum | 9:11
| | Singidunum - Zemun | 12:11
| Bečejac - Dunav | 7:5 | | Dunav - Bečejac | 11:1 | Spartak - Banjica
| 10:10 | | Banjica - Spartak | 15:8 | Goč - TENT
| 10:6 | | TENT - Goč | 12:7 | Polufinale (09.04.2011) | | | Mečevi za 1. i 3.mesto (10.04.2011) | | Banjica - Singidunum | 9:4
| | FINALE: Banjica - TENT | 6:5
| Dunav - TENT | 9:4 | | Za 3. mesto: Dunav - Singidunum | 12:7 | PLEJ AUT ZA PLASMAN U PRVU A LIGU |
Prvi mečevi (16.04.2011) | | | Drugi mečevi (23.04.2011) | | ŽAK - TENT | 15:5 | | TENT - ŽAK | 7:14
| Niš - Banjica | 4:7 | | Banjica - Niš | 5:3 | Članovi A lige u sezoni 2011-2012 | | | | | Banjica | | | | | ŽAK | | | | |
TURNIR BARAŽA ZA OPSTANAK U PRVOJ B LIGIObrenovac, 02.04 - 03.04.2011.
Rezultati | Šabac - Senta 13:7, Senta - Mladost 7:10, Šabac - Mladost 9:5 | Plasman | Šabac, Mladost, Senta (Mladost i Senta igraće Drugu ligu)
| |