Prva B liga 2009/2010
PRVA B LIGA 2009-2010.

1.      ŽAK      
 18   17   0    1    265:98   51 
2.Singidunum181323210:12541
3.Šabac18909185:17327
4.ZEMUN18 8 3 7181:18027
5.Bečej 200518909152:16527
6.Proleter186210160:19120
7.Spartak186111148:20719
8.Dinamo183015130:2429
9.Goč181116130:2234
  Rabotnički 18 13 1 4 176:138 40

VK Rabotnički iz Skoplja je u  Prvoj B ligi 

igrao van konkurencije

 
1. kolo (05.12.2009)
Proleter - Zemun
13:14
Spartak – Singidunum  5:13
Goč – Dinamo  9:5
Bečej 2005 – ŽAK  1:14
Šabac - Rabotnički
  5:13
2. kolo (12.12.2009)
Šabac – Spartak13:8
Rabotnički – Zemun6:6
ŽAK – Proleter16:7
Dinamo – Bečej 200512:10
Singidunum – Goč17:8
3. kolo  (16.12.2009)
Proleter – Dinamo14:9
Zemun – ŽAK2:13
Bečej 2005 – Singidunum9:5
Goč – Šabac7:10
Spartak – Rabotnički6:10
4. kolo  (23.12.2009)
Dinamo - Zemun8:16
Šabac – Bečej 20057:11
Spartak – Goč9:7
Rabotnički – ŽAK5:11
Singidunum - Proleter
16:3
5. kolo  (09.01.2010)
Zemun - Singidunum
9:9
Goč – Rabotnički5:10
ŽAK – Dinamo20:7
Bečej 2005 - Spartak
10:3
Proleter – Šabac12:10
6. kolo (16.01.2010)
Singidunum – ŽAK9:8
Rabotnički – Dinamo12:4
Šabac – Zemun9:8
Spartak - Proleter10:9
Goč – Bečej 20058:16
7. kolo (23.01.2010)
Zemun - Spartak19:7
Singidunum - Proleter
16:3
Proleter – Goč15:10
Bečej 2005 – Rabotnički10:5
ŽAK – Šabac17:4
8. kolo (30.01.2010)
Goč – Zemun7:17
Bečej 2005 – Proleter9:8
Rabotnički – Singidunum7:9
Šabac – Dinamo18:6
Spartak – ŽAK5:11
9. kolo (06.02.2010)
Zemun – Bečej 200510:9
ŽAK – Goč21:7
Singidunum – Šabac9:6
Dinamo – Spartak8:12
Proleter – Rabotnički5:11
10. kolo (13.02.2010)
Rabotnički - Šabac9:8
Singidunum - Spartak16:6
Dinamo - Goč11:10
ŽAK - Bečej 200519:7
Zemun - Proleter7:7
11. kolo  (20.02.2010.)
Spartak- Šabac12:11
Zemun - Rabotnički8:12
Proleter - ŽAK7:12
Bečej 2005 - Dinamo8:4
Goč - Singidunum7:14
12. kolo (27.02.2010)
Dinamo - Proleter11:8
ŽAK - Zemun18:6
Singidunum - Bečej 200518:4
Šabac - Goč15:5
Rabotnički - Spartak6:4
13. kolo (03.03.2010)
Proleter - Singidunum10:10
Bečej 2005 - Šabac8:12
Goč - Spartak10:10
ŽAK - Rabotnički20:7
Zemun - Dinamo13:8
14. kolo (06.03.2010)
Spartak - Bečej 200511:8
Rabotnički - Goč8:5
Dinamo - ŽAK3:15
Singidunum - Zemun13:7
Šabac - Proleter13:8
15. kolo (13.03.2010)
ŽAK - Singidunum8:5
Dinamo - Rabotnički10:16
Zemun - Šabac9:14
Proleter - Spartak11:8
Bečej 2005 - Goč11:2
16. kolo (20.03.2010)
Spartak - Zemun7:8
Singidunum - Dinamo
11:6
Goč - Proleter7:9
Rabotnički - Bečej 200519:9
Šabac - ŽAK7:15
17. kolo (27.03.2010)
Zemun - Goč17:14
Proleter - Bečej 20058:6
Singidunum - Rabotnički7:8
Dinamo - Šabac4:16
ŽAK - Spartak16:7
18. kolo (04.04.2010)
Bečej 2005 - Zemun6:5
Goč - ŽAK2:17
Šabac - Singidunum7:12
Spartak - Dinamo18:8
Rabotnički - Proleter12:6
 
 
< Prethodno   Sledeće >

Sponzori

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/knjazmilos.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/pinkipv5.jpg

 http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/killer.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/digit_logo_home.jpg

The image “http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/djurdjevic.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/grad.jpg