Poraz u derbiju devetog kola A lige
Sunday, 12 February 2017

Image

Posle serije dobrih rezultata, Zemun je, u devetom kolu Prve A lige, doživeo poraz.

U derbiju kola Zemunci su kao domaćini izgubili od Valjeva, 10:14. Zemun je bio bolji rival u prvom poluvremenu (5:4), ali gosti su treću četvrtinu dobili sa 6:2.

Zemun je u devet kola upisao pet pobeda, jedan remi i tri poraza. Sa 16 bodova nalazi se na deobi trećeg i četvrtog mesta, sa Banjicom.

Zemun Bosal - Valjevo 10:14 (2:1,3:3,2:6,3:4)

Bazen Milan "11.april". Sudije:Ragač i Raković. Isključenja: Zemun Bosal 10, Valjevo 14.Peterci: Zemun Bosal 1 (1), Valjevo 1 (0).

ZEMUN BOSAL: Tanović, Kovačević 2, Đukić, Vasiljevič, Mišković 1, Dragišić, Tušup, Kecojević, Jovanović, Maksimović 4, Timotić 1, Relić, Marković, Perković. Trener: Vukotić.

VALJEVO: Spasojević, Beljić, Stanić 2, Marković 1, Radulović 3, Rackov 4, Matović, Gligorijević, Popović 2,Arsenović, Đorđević, Filipović, Ilić, Radulović. Trener: Serafimović.

Deveto kolo
Taš - Stari Grad 6:13 (2:3,4:2,0:2,0:6)
Beograd - Banjica 5:13 (3:4,2:3,0:3,0:3)
Dunav - Nais 9:16

Plasman: 1. Stari grad 24, 2. Valjevo 17, 3. Banjica 16, 4, Zemun 16, 5. Nais 13, 6. Taš 10, 7. Beograd 7, 8. Dunav 4.