Prva A liga: Zemunu bodovi na Tašu
Saturday, 28 November 2015

Image

Taš – Zemun Bosal 9:11 (4:2,2:4,2:2,1:3)

Bazen Tašmajdan. Gledalaca 100. Sudije: Golijanin i Ragač. Isključenja: Taš 7, Zemun Bosal 12.

TAŠ:Radosavljević, Petrović 1, Žeželj 1, Ćirić, Miličević 1, Jaćimović 2, Ljubenović 1, Sajko 1, Janković, Aleksić, Stefanović 1, Janković, Tanović, Pantović 1.Trener:Perišić.

ZEMUN BOSAL: Đokić, Živanović, Đukić, Ljubenović 2, Perković, Dragišić 1, Kovačević, Bursać 2, Nikolić 1, Maksimović 2, Timotić, Andrejević 1, Zorkić, Vasiljević 1. Trener: Vukotić.

Zemun je na konto u Prvoj A ligi upisao još tri boda. U zanimljivom gradskom derbiju savladao je Taš.

Tokom prve tri četvrtine dobrog meča vođena je izjednačena borba, a početkom poslednje četvrtine Zemun je sa dva vezana gola poveo sa 10:8, a taj zaostatak domaći nisu sustigli.