Vesti
Filter     Redosled     Prikaži # 
Thursday, 24 December 2015 Bod u gradskom derbiju za kraj 2015.
Thursday, 17 December 2015 Prva A liga: Poraz na Banjici
Sunday, 13 December 2015 Zemun (2001) u finalu Beovala
Saturday, 12 December 2015 Povratak u "gornji dom" A lige
Monday, 07 December 2015 Zemuncima srebro na Trofeju Beograda
Tuesday, 01 December 2015 Vaterpolo panorama: Srbija bolja i od Crne Gore
Sunday, 29 November 2015 Zemun 1 (2004) treći u B grupi Beovala
Saturday, 28 November 2015 Prva A liga: Zemunu bodovi na Tašu
Sunday, 22 November 2015 Beoval (2004): Dve pobede Zemuna
Saturday, 21 November 2015 Beogradu gradski derbi
Tuesday, 17 November 2015 Svetska liga: Nova pobeda Srbije
Saturday, 14 November 2015 Prva A liga: Poraz u Šapcu
Saturday, 07 November 2015 Kanonada Zemunaca na startu "A" lige
Friday, 06 November 2015 Prva A liga: Zemun dočekuje ŽAK
Tuesday, 27 October 2015 Kalendar Kupa Srbije za mlađe kategorije
Wednesday, 21 October 2015 Vaterpolo panorama: Srbija pobedom počela u Svetskoj ligi
Wednesday, 07 October 2015 Određen raspored Prve A lige 2015/16.
Sunday, 04 October 2015 Vaterpolo panorama: Žreb za EP u Beogradu
Sunday, 27 September 2015 Vaterpolo panorama: Poznati svi učesnici EP u Beogradu
Thursday, 17 September 2015 Predlog sistema Prve A lige 2015/16.
Saturday, 12 September 2015 Juniori Srbije prvaci sveta
Sunday, 06 September 2015 Zemun osvojio "Trofej 11. april"
Tuesday, 01 September 2015 Prva A liga počinje 7. novembra
Tuesday, 01 September 2015 Sistem Prvenstva i Kupa Srbije za mlađe kategorije
Wednesday, 26 August 2015 Vaterpolo panorama: Žreb grupa Lige šampiona
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 51 - 75 of 466

Sponzori

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/knjazmilos.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/pinkipv5.jpg

 http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/killer.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/digit_logo_home.jpg

The image “http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/djurdjevic.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/grad.jpg


Uplata članarina

Članarine možete uplatiti na
žiro račun kluba: 355-1004780-63
ili u kancelariji kluba: utorkom,
četvrtkom i petkom od 19:30 do 20:30