Vesti
Filter     Redosled     Prikaži # 
Monday, 21 January 2013 Ib liga Srbije, Zemun – Spartak 14:5 (1:1, 3:0, 5:3, 5:1)
Friday, 28 December 2012 Ib liga 6.kolo, Zemun-Spartak Prozivka
Friday, 28 December 2012 Kupa Srbije za igrače do 13 godina održan 14-16.12.2012.godine
Saturday, 03 November 2012 Svetska liga: Nova pobeda Srbije
Friday, 02 November 2012 Do novog selektora za dva meseca
Wednesday, 31 October 2012 Svetska liga: Pobeda Srbije u Hamburgu
Monday, 29 October 2012 Ostavka Dejana Udovičića
Sunday, 21 October 2012 Srpski klubovi uspešni na evro sceni
Thursday, 18 October 2012 Objavljen raspored B lige
Thursday, 18 October 2012 Priča o novom domu, "11. aprilu" (FOTO)
Wednesday, 17 October 2012 Evro scena: Kreće Kup Evrope
Thursday, 11 October 2012 U toku upis za mladje kategorije na "11.aprilu" i u "Pinkiju"
Thursday, 11 October 2012 Zemunova škola pobedjuje u Izraelu
Friday, 21 September 2012 Zemunov trio u Radničkom iz Kragujevca
Thursday, 20 September 2012 Novi termini Kupa Srbije za mladje kategorije
Monday, 10 September 2012 Srpskim juniorima srebro na EP
Sunday, 09 September 2012 Aleksandru Ćiriću titula na Malti
Friday, 07 September 2012 Poznat sistem i kalendar Prve B lige
Thursday, 06 September 2012 Ćirićevi Neptuni blizu nove titule
Wednesday, 22 August 2012 NOVO: Zemunova škola i na "11. aprilu"
Wednesday, 22 August 2012 Osam klubova za Prvu B ligu
Monday, 20 August 2012 Novi Beograd četvrti u Drugoj ligi
Saturday, 18 August 2012 Novi Beograd za treće mesto na fajnal-foru
Monday, 13 August 2012 Novi Beograd na fajnal-foru Druge lige
Sunday, 12 August 2012 Srbiji olimpijska bronza
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 201 - 225 of 466

Sponzori

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/knjazmilos.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/pinkipv5.jpg

 http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/killer.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/digit_logo_home.jpg

The image “http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/djurdjevic.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/grad.jpg


Uplata članarina

Članarine možete uplatiti na
žiro račun kluba: 355-1004780-63
ili u kancelariji kluba: utorkom,
četvrtkom i petkom od 19:30 do 20:30