Vesti
Filter     Redosled     Prikaži # 
Wednesday, 16 April 2014 Jadranska liga otvorena za sve srpske klubove
Monday, 14 April 2014 Rezultati Zemuna u Beovalu
Saturday, 12 April 2014 Plej-of i plej-aut
Sunday, 30 March 2014 Fajnal for: Zemun četvrti
Saturday, 29 March 2014 Porlufinale Prve B lige: Zemun bez plej-auta
Tuesday, 25 March 2014 U polufinalu F4 sa Singidunumom
Saturday, 22 March 2014 Prva B liga:Na fajnal for sa prvog mesta
Thursday, 20 March 2014 Bečejci stižu na "11.april"
Monday, 17 March 2014 Prva B liga: Zemun na vrhu tabele
Monday, 10 March 2014 Poznati učesnici F4 turnira Prve B lige
Saturday, 08 March 2014 Zemun na fajnal foru Prve B lige (foto)
Friday, 07 March 2014 Prva B liga: Zemunci dočekuju Rasinu
Thursday, 28 November 2013 Zemun Bosal dočekuje Beograd
Tuesday, 09 April 2013 Zemun Bosal – Partizan 2 8:6 (1:0, 2:1, 4:2, 1:3)
Monday, 18 March 2013 Utakmica Ib lige Srbije - Spartak Prozivka - Zemun Bosal
Monday, 18 March 2013 Zemun Bosal – Šabac 8:10 (1:0, 2:1, 2:6, 3:3)
Wednesday, 13 March 2013 Utakmica 12.kola Ib lige Srbije Zemun Bosal ~ Šabac
Wednesday, 13 March 2013 Bečejac – Zemun Bosal 11:8 (4:2, 2:2, 4:2, 1:2)
Thursday, 07 March 2013 Ib liga Srbije: Becejac - Zemun Bosal
Thursday, 07 March 2013 Proleter – Zemun Bosal 1:15 (0:3, 0:3, 0:3, 1:6)
Wednesday, 27 February 2013 Zemun Bosal – TENT 11:8 (4:2, 2:2, 2:2, 3:2)
Tuesday, 19 February 2013 Nais – Zemun Bosal 15:9 (4:2, 3:1, 3:2, 5:4) Bazen Čair
Tuesday, 19 February 2013 Nais-Zemun, subota 16.02.2013.god bazen Čair Niš
Monday, 21 January 2013 Ib liga Srbije, Zemun – Spartak 14:5 (1:1, 3:0, 5:3, 5:1)
Friday, 28 December 2012 Ib liga 6.kolo, Zemun-Spartak Prozivka
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 176 - 200 of 464

Sponzori

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/knjazmilos.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/pinkipv5.jpg

 http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/killer.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/digit_logo_home.jpg

The image “http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/djurdjevic.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/grad.jpg


Uplata članarina

Članarine možete uplatiti na
žiro račun kluba: 355-1004780-63
ili u kancelariji kluba: utorkom,
četvrtkom i petkom od 19:30 do 20:30