Vesti
Filter     Redosled     Prikaži # 
Saturday, 06 December 2014 Trofej Beograda: Zemun u borbi za treće mesto
Thursday, 04 December 2014 Prva A liga: Zemun Bosal u subotu na Banjici
Thursday, 04 December 2014 Zemun domaćin kvalifikacija za Kup Srbije (2003)
Sunday, 30 November 2014 Evropska panorama: Prvo kolo Lige šampiona
Thursday, 27 November 2014 Pobeda Zemuna u debiju u A ligi
Wednesday, 26 November 2014 Zemun u u četvrtak na Tašmajdanu
Friday, 21 November 2014 Vaterpolo panorama: Barseloneta osvojila Super kup
Wednesday, 19 November 2014 Vaterpolo panorama:Srbija ubedljiva na startu Svetske lige
Thursday, 13 November 2014 Vaterpolo panorama: Završene kvalifikacije LŠ
Friday, 07 November 2014 Prva A liga: Zemun debituje na Tašmajdanu
Tuesday, 04 November 2014 Promenjen sastav Prve A lige
Sunday, 02 November 2014 Evropska panorama:Počeo Kup Evrope
Thursday, 30 October 2014 Kvalifikacije Lige šampiona
Monday, 27 October 2014 Zemun četvrti na Memorijalu "Bogdan Cvejić"
Friday, 24 October 2014 Zemun u Prvoj A ligi
Tuesday, 21 October 2014 Vaterpolo panorama: Žreb evropskih kupova
Sunday, 19 October 2014 Liga šampiona: Dva srpska kluba u trećem krugu kvalifikacija
Friday, 03 October 2014 Sistem i kalendar nacionalnih takmičenja za mlađe kategorije
Thursday, 02 October 2014 Prelazni rok: Živojinović u Radničkom
Monday, 29 September 2014 Vaterpolo panorama: Žreb Lige šampiona
Friday, 19 September 2014 Predlog Prve A lige 2014/15
Sunday, 31 August 2014 Srbija juniorski prvak Evrope
Sunday, 24 August 2014 Srbija osvojila Svetski kup
Friday, 22 August 2014 Zorbal Beoval 2013/14.
Sunday, 10 August 2014 SP za mlađe juniore: Srbija četvrta
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 126 - 150 of 464

Sponzori

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/knjazmilos.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/pinkipv5.jpg

 http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/killer.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/digit_logo_home.jpg

The image “http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/djurdjevic.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/grad.jpg


Uplata članarina

Članarine možete uplatiti na
žiro račun kluba: 355-1004780-63
ili u kancelariji kluba: utorkom,
četvrtkom i petkom od 19:30 do 20:30