Vesti
Filter     Redosled     Prikaži # 
Tuesday, 20 November 2018 Ubedljiv trijumf u gradskom derbiju
Monday, 12 November 2018 Prva A liga: Zemunci posle velikog preokreta slavili na Banjici
Sunday, 15 July 2018 Zemun prvak Srbije za 11-godišnjake
Wednesday, 23 May 2018 Zemun bio na pragu velikog iznenađenja
Monday, 07 May 2018 Završena prva polovina Super lige
Wednesday, 11 April 2018 Još bez bodova u Super ligi
Sunday, 25 March 2018 Zemun osvojio Kup Srbije za 13-godišnjake
Monday, 19 March 2018 Zemun u Super ligi Srbije
Sunday, 04 March 2018 Zemun nadomak Super lige
Monday, 26 February 2018 Polufinale Kupa (2005.godište): Zemunci dominirali u Novom Sadu
Monday, 26 February 2018 Prva A liga 2017/18: Sigurna pobeda na Dorćolu
Monday, 12 February 2018 Zemun poražen u derbiju kola
Monday, 05 February 2018 Super liga sve bliže
Sunday, 28 January 2018 Prva A liga 2017/18: Zemun čuva drugo mesto
Saturday, 23 December 2017 Tesan poraz Zemuna u derbiju
Saturday, 09 December 2017 Prva A liga 2017/18:Treća pobeda Zemuna
Sunday, 26 November 2017 Novi trijumf Zemunaca u Prvoj A ligi
Saturday, 11 November 2017 Pobeda Zemunaca na startu sezone
Sunday, 23 July 2017 Zemunu bronza u Prvenstvu Srbije za 12-godišnjake
Monday, 17 July 2017 Mlađi pioniri Zemuna vicešampioni Srbije
Wednesday, 21 June 2017 Tri ekipe Zemuna u polufinalima PS za mlađe kategorije
Sunday, 23 April 2017 Pioniri deseti na turniru "Tomo Udovičić" u Dubrovniku
Sunday, 19 March 2017 Pionirima srebro u Kupu Srbije za 12-godišnjake
Sunday, 19 March 2017 Zemun četvrti na kraju Prve A lige
Sunday, 12 March 2017 Trijumf Zemunaca na Tašu
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 25 of 466

Sponzori

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/knjazmilos.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/pinkipv5.jpg

 http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/killer.jpg

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/digit_logo_home.jpg

The image “http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/djurdjevic.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

http://www.vkzemun.org.rs/images/Sponzori/grad.jpg


Uplata članarina

Članarine možete uplatiti na
žiro račun kluba: 355-1004780-63
ili u kancelariji kluba: utorkom,
četvrtkom i petkom od 19:30 do 20:30